ПетВет – ветеринарная клиника Бровары

Ветеринарна аптека (Бровари вул. Металургів, 21)

Ветеринарна аптека (Бровары ул. Металургов, 21) – аптека з доступними цінами!

Наші вихованці – зовсім як ми. Вони не тільки радіють разом з господарями, а й хворіють. Саме тому для кожного звірка у нас є цілий розділ, присвячений ліків на всі випадки життя. Трапитися може все, що завгодно: від алергії до грибкових захворювань. Наш обов’язок допомогти вашому чотириногого друга швидше вилікуватися. І після того як знавець-доктор поставить діагноз і випише рецепт, потрібно негайно приступати до лікування. Що б не турбувало вашого меньшого друга – ми можемо допомогти. Антибіотики, дерматологічні засоби, спазмалітікі, вітаміни і будь-яка інша ви можете купити у нас за прийнятною ціною.

Ветеринарна аптека – продукція

В нашій аптеці Ви можете придбати лікувальні засоби та препарати для домашніх і сільськогосподарських тварин: собак, кішок, птахів, гризунів, коней, бджіл. Ветеринарна аптека має в своєму асортименті: протипаразитні і протигрибкові засоби, харчові добавки та вітаміни, заспокійливі і імуностимулюючі препарати, гомеопатичні і протизапальні ветпрепарати. Також наша ветаптека пропонує антибіотики для всіх видів тварин, емульсії, крему, мазі, протимаститні кошти, коміри та післяопераційні попони.

Ми пропонуємо для наших клієнтів тільки сертифіковані препарати перевірених виробників: 8in1, Canina, Biofactory, GEA, Beaphar, Nutri-Vet, Marial, Bayer, ProMeris, Kella, KRKA, Fort dodge, Intervet.

Консультація з досвідченим ветеринаром

Перш ніж купувати будь-якої лікарський препарат, обов’язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями (ветеринарними лікарями).

Якщо у Вашого улюбленого вихованця виникнуть проблеми, то Вам може знадобитися ветеринарна аптека Бровары для консультації і для придбання необхідних ветеринарних препаратів і зоотоварів. У наших ветеринарних аптеках працюють дипломовані ветеринарні лікарі, які завжди допоможуть Вам у виборі необхідних для Ваших домашн товарів. Ми завжди готові надати Вам безкоштовні кваліфіковані консультації по всіх видах ветеринарних препаратів, вітамінів, зоотоварів і кормів для всіх видів домашніх і сільськогосподарських тварин.

При виборі ліків варто пам’ятати одне основне правило: на лікарських препаратах економити не варто. Більш того, крім самого лікарського засобу варто придбати для улюбленого кота і ті препарати, які зможуть підтримати нормальне функціонування організму під час хвороби або навіть лікування. Прийом сильних препаратів, особливо це стосується антибіотиків, може загострити інші захворювання. Так що крім протибактерійних засобів варто придбати що-небудь з гепатопротекторних або дерматологічних препаратів.

Ветеринарная аптека Бровары

Чекаємо вас за адресою
м Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 90 (біля магазину АТБ, колишня вул. Кірова, 90)
м Бровари, вул. Металургів, 21