ПетВет – ветеринарная клиника Бровары

Стрижка собак і котів Бровары

Вам потрібна стрижка собак і котів в м. Бровары? Різні види стрижок здійснюються нашими грумерами. Майстри працюють з різними породами собак. Кожен грумер спеціалізується на певних породах. Працюють грумери на виїзд до клієнта або приймають у себе. Весь набір інструментів і належної косметики у них з собою.

стрижка собак Бровары

Ми пропонуємо великий спектр послуг. Вичісування і купання, підрізання кігтів у собак і котів, вищипування шерстки з вушок, видалення підшерстя під час линьки, раздічних види стрижок і багато іншого.

Наші фахівці зі трижки тваринок

Спеціаліст врахує всі ваші побажання і підбере потрібний варіант стрижки. Слід пам’ятати, що у однієї і тієї ж породи собак, якість вовни може відрізнятися, також, як і постать. Якщо підібрати правильну стрижку, можна приховати дрібні недоліки і піднести гідності собаки.

Майстри регулярно підвищують свій професійний рівень. Відвідують майстер класи та семінари від провідних грумерів різних країн. Найголовніше те, що наші майстри працюють на результат. Незалежно від того, скільки знадобиться часу на повний догляд, або тільки гігієнічний, грумер завжди викластися на всі сто! Стрижка котів і кішок проводиться без застосування будь-яких заспокійливих засобів. До них потрібен особливий підхід. Майстер вміє відчути настрій вихованця. З агресивними тваринами майстри, теж, працюють, але до них застосовують седацію. Наш майстер працює з такими  тільки у клієнта, тому що коти краще переносять стрижку на своїй території. Ми підберемо зручний день і час стрижки, для цього:

Стрижка кігтів у собак і котів (кішок)

Більшості породам собак і котів просто необхідно регулярно обрізати кігті, так як вони не сточуються під час прогулянки, що ускладнює пересування тварини і призводить до закручюванню кігтя і вростання в м’які тканини. Також може впливати на неправильний постав кінцівок, що може вплинути не тільки на виставкову кар’єру, а й на здоров’я вихованця. Необхідно підстригати кігті не менше ніж 2 рази на місяць.

Дуже важливо стежити за станом кігтів собаки. Собакам, що регулярно бігають по твердій поверхні, навряд чи буде потрібно додатковий догляд за кігтями, тому що вони сточуються до нормальної довжини під час бігу. Але якщо собака бігає в основному по траві, або взагалі рідко гуляє (що актуально для невеликих, декоративних порід), кігті можуть надто відрости, і їх обов’язково треба підстригати.

Вичісування ковтунів у тварин

Ковтуни – проблема як для власників, так і для їхніх вихованців. Шкіра під ковтуном погано вентилюється, що призводить до подразнень. А це в свою чергу призводить до розчісування, обкушування тваринам хворого місця. Власникам не завжди вдається навіть помити собаку , а якщо вдається – не приводить до бажаного результату і погіршує ситуацію. Швидко дану проблему допомагають вирішити в салонах для тварин

Грумер для стрижки собак і кішок грамотно визначить ступінь занедбаності вашого вихованця і допоможе вирішити проблему. Стрижка собак і котів в місті Бровари дуже затребувана і грумерів, що пропонують свої послуги з кожним роком все більше.

Триммінг собак

Що таке триммінг і навіщо він потрібен? ТриммІнг – це механічна зміна вовняного покриву для поновлення вовни собаки. У тріммінговочних порід собак відмерла шерсть не випадає сама – її потрібно видаляти.

Тоді нові шерстинки будуть правильної структури і шерсть буде виконувати відведену їй функцію – захист від намокання, від проникнення бруду, що збільшує комфорт собаки. Якщо стару шерсть просто збрити – нова відросте не тієї структури (якості), вона буде м’яка і пухнаста, що не відповідає породі і не несе захисної функції. Такі породи собак, як вест хайленд тер’єр, скотч тер’єр, фокстер’єр, брюссельський грифон, шнауцери і ін, що мають жорстку шерсть, майже не линяють самостійно. Тому, щоб допомогти позбавитися від відмерлої шерсті необхідно робити триммінг собак, ціна якого залежить від складності та розмірів вихованця.