ПетВет – ветеринарная клиника Бровары

Шуаєте зоомагазин в Броварах?

У ветеринарній клініці по вулиці Металургів 21 є аптека-зоомагазин, який радий привітати вас! Якщо ви шукаєте товари для тварин, то попали за адресою. Кожен хазяїн прагне забезпечити свого домашнього улюбленця максимально якісним харчуванням, захистом від паразитів, засобами догляду, аксесуарами, а, у разі хвороби, якісними ветеринарними препаратами та лікувальним харчуванням.

У нашому зоомагазині ви знайдете:

лікувальні та профілактичні корми для собак та котів, таких виробників, як Acana, Eukevanuba, Orijen, Canidae, Royal Canin, Proformance, Purina Pro Plan, Felidae, Iams, Hill’s, 1st Choice, Pronature, Advance і др .;
корми та лакофарбності для гризунів і птахів торговельних марок Vitakraft, Xtravital, Versele-Laga (Prestige), Vitapol;
Професійна косметика та засоби обіходу Bio-Groom, Plush Puppy, ESPREE, # 1 All Systems, Ring5, Iv San Bernard, Laboratoires Hery, 8in1, Baldecch.
Також наш зоомагазин представлений широким асортиментом іграшок, аксесуарів, посуду, м’яких місць для собак, кішок, гризунів таких.
Клініка працює безпосередньо з дистриб’юторами від виробників. Всі товари зберігаються і транспортуються належним чином.

Завдяки прямим поставкам, ми завжди будемо радувати Вас низькими цінами і постійною наявністю. Всі ветеринарні препарати сертифіковані і відповідають стандартам якості. Співробітники аптеки строго дотримуються терморежим зберігання і стежать за термінами придатності.

 

 

У нас представлений широкий асортимент ветеринарних препаратів.

Наша ветеринарна аптека порадує Вас величезним асортиментом ветеринарних препаратів, ліків, вакцин, вітамінів, як для домашніх тварин, так і сільгосп напрямку.

Вушні і очні краплі
Лікувальні косметичні засоби по догляду за шкірою і шерстю
Комплексні вітаміни і мінеральні добавки
протипаразитарні препарати
Антибактеріальні та антигельмінтні препарати
А для отримання докладної консультації або уточнення необхідної інформації Ви можете безпосередньо в аптеці-зоомагазині, а також по номерам телефону: (04594) 34004, (063) 2415534.