ПетВет – ветеринарная клиника Бровары

Ветеринарна клініка PetVet (місто Бровари)

Чіп Німеччина преміум міні —500 грн

Щеплення для виїзду в Європейський Союз

Для собак —600 грн

котів —400 грн

“Петвет”, ветеринарна клініка, в м Бровари є клінікою повного циклу. Спеціалізація клініки – лікування собак, котів, папуг і гризунів. Наша ветеринарна клініка пропонує повний комплекс діагностичних і лікувальних послуг. Ми гарантуємо високу якість і своєчасність лікування ваших домашніх вихованців, а так само проведення усіх необхідних профілактичних заходів.

Домашні тварини дуже схожі на людей. Так само, як і у нас, у них є свої улюблені продукти і улюблені місця для прогулянок. І хворіють вони точно так, як і люди. Недуга може наздогнати ваших вихованців і вдень, і вночі, і у святкові дні. Цілодобові ветеринарні клініки – це повні аналоги служб швидкої допомоги для людей. Ветеринарна клініка “Петрівет” входить до числа таких цілодобових ветеринарних клінік.

Наша клініка – це якісні послуги сучасної ветеринарії

В клініці постійно працюють над розширенням спектра та якості послуг, забезпечуючи максимально можливий рівень медичного обслуговування Вашого улюбленця. Завдяки закупівлі нового сучасного обладнання, і головне, підвищенню кваліфікації наших лікарів в найскладніших напрямках ветеринарії – ми готові запропонувати Вам достойний рівень спеціалізованої діагностики та лікування Вашого вихованця.

Персонал та можливості клініки PetVet (м. Бровары)

Персонал нашої клініки завжди прагне освоювати нові, перспективні методи лікування і профілактики хвороб.

Нами придбаний заслужений авторитет серед жителів міста Бровари і не тільки.
І це не дивно, так як у ветеринарній клініці працюють фахівці, постійно підвищують свій професійний рівень. Ветеринарні лікарі клініки, а також асистенти регулярно відвідують конгреси, конференції та семінари, присвячені ветеринарії дрібних домашніх тварин. В нашій клініці працюють фахівці зі стрижки собак.

Ми лікуємо не тільки собак і кішок, останнім часом стали дуже популярні тхори, число яких в Київських квартирах постійно зростає. Наш лікар  з успіхом лікує тхорів вже багато років. До нас також звертаються господарі черепах, ящірок та інших тварин. Якщо є необхідність купити рідкісні ветеринарні препарати, в нашій ветеринарній клініці працює аптека, де за доступними цінами можна купити всі необхідні ветпрепарати. У нас дуже великий асортимент зоотоварів, корм для собак і кішок, консерви для собак, консерви для кішок, іграшки та засоби по догляду тварин. Будемо раді Вас бачити в нашій клініці м. Бровары.

Також ви можете придбати все необхідне для здоровя вашого улюбленця в нашій апеці. Ветеринарна аптека ПетВет – це найкращі ціни для домашніх тваринок.

Принципи за якими працює ветеринарная клініка

  • для нас немає різниці між хворою твариною і хворою людиною!
  • ми боремося за життя і здоров’я тварини, використовуючи сучасні методи діагностики та лікування!
  • ми постійно вдосконалюємо свої професійні навички!
  • ми сповідуємо основний принцип медицини «не зашкодь»!
  • ми з розумінням ставимося до того, що домашня тварина це «член сім’ї»!

Наші кабінети обладнані для різних типів процедур (огляд, основні маніпуляції, хірургія, пансіон \ стаціонарне лікування).

Клініці потрібен лікар-ветеринар

звертайтесь за телефоном (050)- 546 23 93

Ветеринарная клиника Бровары:  

ул. Ярослава Мудрого, 90 (возле магазина АТБ, бывшая ул. Кирова, 90), ул. Металургов, 21

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).