ПетВет – ветеринарная клиника Бровары

Як правильно виміряти температуру домашній тварині.

Термометрія у тварин проводиться ректально (через пряму кишку). Для проведення вимірювання температури тварина фіксується. Можна використовувати звичайний ртутний термометр, але найкраще себе зарекомендував електронний дитячий термометр. Якщо використовується ртутний термометр, то перед вимірюванням температури його необхідно струсити і переконатися, що б ртуть спустилася до нижньої позначки.

Кінчик термометра змащується жиросодержащая складом (вазеліном, вазеліновим маслом, рослинним маслом, будь-яким кремом, головне, щоб у складі не було дратівливих слизові компонентів). Далі, обережно обертаючи, термометр вставляється в анальний отвір на 2-3 см. Показники температури оцінюються при використанні ртутного термометра через 3-5 хвилин вимірювання, при використанні електронного термометра після звукового сигналу. Не забудьте після використання очистити термометр від калових мас і протерти дезінфікуючим засобом.

Середня температура тіла собаки варіюється від 38 ° С до 39 ° С. У більшості собак до шести місяців нормальна температура близько 39,5 ° С. Температура тіла кішки становить 38 ° – 39,2 ° С.

При температурі понад 39,5 ° С, а також 37,5 ° С необхідно звернутися на консультацію до лікаря.

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).