ПетВет – ветеринарная клиника Бровары

Чотири простих питання, на які потрібно відповісти перед придбанням чотириногого друга

На превеликий жаль зовсім не багато людей розуміють, що будь-яка тварина – це Жива істота, повністю залежне від свого власника.

Ви вирішили завести домашню тварину – знайте це дуже велика відповідальність. Тварина в домі – це не тільки серйозна зміна звичного способу життя, а й нові обов’язки.

Перш ніж зробити такий серйозний крок, дайте собі відповідь, дуже чесно, на нижченаведені питання

У всіх членів Вашої родини таке ж бажання?

Вам необхідно чітко розуміти, чтожівотному необхідний постійний догляд. Його потрібно годувати, з ним необхідно займатися, вигулювати, соціалізувати, його потрібно розвивати і ще багато іншого, а за малюком, на початку, ще необхідно буде і прибирати. Малюки потребують шестиразове годуванні і їм необхідно постійне спілкування з власником. Адже зараз поруч з ними немає їх сім’ї. Тепер їхня сім’я – це Ви!

Чи вистачить у Вас часу, щоб приділяти його своєму вихованцеві?

Будь-яка тварина потребує постійного спілкування. Якщо це собака – необхідні тривалі (не менше ніж 1.5 години і 2 рази в день) і досить активні прогулянки, причому при будь-якій погоді. Ви до цього готові?

Крім усього іншого, це ще й дороге задоволення.

У Вас вистачить коштів для його утримання?

На жаль, ще не всі розуміють, що красиве, здорове і доглянуте тварина – це якісне і збалансоване харчування, правильно підібрані і недешеві косметичні засоби догляду та професійне ветеринарне обслуговування. Ваша звичайна їжа – Категоричне НІ. Консультації зі знайомими і не дуже – НІ. Консультуйтеся тільки з професіоналами, адже тільки у них Ви зможете отримати правильну пораду з утримання та догляду.

В середньому, зміст домашнього вихованця обходиться від 50 до 200 у.о. в місяць, а іноді і більше. Ви зможете собі це дозволити?

Всі хочуть, щоб їх чотириногі друзі були правильно і добре виховані. Виховання – це Постійне і Правильне спілкування. Ви завжди можете використовувати консультаційну допомогу фахівця або пройти навчання у професіоналів разом зі своїм вихованцем. Але Ви зобов’язані навчитися цьому! Стрижка собак в місті Бровари

Любите ідеальну чистоту?

Багато тварин обожнюють воду, люблять покувиркаться в траві, погойдатися на піску або просто землі. Карати їх за це не має сенсу. Просто після прогулянки необхідно привести його в порядок. Крім усього – тварина може линяти, як наслідок в період линьки необхідно буде частіше прибирати в будинку. Це не буде Вас дратувати?

Виходячи з усього перерахованого, тварина ніколи не повинно бути придбані як подарунок. В основному, до такого сюрпризу ніхто не готовий. Навіть як подарунок для дітей. Діти, самі не зможуть виростити тварину. Вся турбота про тварину повністю лягає на Ваші плечі.

Пам’ятайте, що купуючи тварину, Ви добровільно погоджуєтеся на певні фінансові, моральні та часові витрати і велика праця.

Зоомагазин Бровары – лучший в городе

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).