ПетВет – ветеринарная клиника Бровары

Коли необхідна консультація ветеринара

Ситуація, коли необхідна консультація ветеринара зустрічається в житті власників тварин досить часто: виникли проблеми з харчуванням вихованця (раптом зник з продажу корм і т. Д.), Що здається досить простий, на перший погляд хвороба (той же грибок, званий в просторіччі «лишай », раптом так важко піддається лікуванню), виникла непередбачена ситуація (травма тварини) і так далі.

Але далеко не завжди у господаря тварини є можливість звернутися до кваліфікованого фахівця за допомогою, в силу зайнятості або відсутності по близькості ветеринарної клініки (віддалені сільські райони). Що ж робити в ситуації, коли необхідна консультація ветеринара, а отримати її ніде?

В яких ситуаціях необхідна консультація ветеринара

  1. Перш за все, консультація ветеринара необхідна людям, які тільки замислюються про придбання тварини (собаки, кішки або будь-якого іншого домашнього вихованця). Адже будь-який відповідальна людина, перш ніж робити такий серйозний крок, обов’язково проконсультується з фахівцем з питань утримання, годівлі та профілактики захворювань свого майбутнього вихованця. Як говоритися, хто попереджений, той озброєний.
  2. Як вже говорилося вище, зустрічаються ситуації, коли отримати консультацію ветеринарного лікаря особисто у власника просто немає можливості, а допомога тварині необхідна і один з виходів – онлайн консультація ветеринара.
  3. Постійно з’являються нові ветеринарні препарати, але не завжди те, що написано в інструкції відповідає дійсності, а крім того, для того, щоб підібрати препарат і дозу правильно (з огляду на фізіологічні особливості і стан здоров’я тварини) потрібен практичний досвід і знання, отримані на практиці, а не з книги.
  4. У разі складного і тривалого перебігу захворювання, важко піддається лікуванню іноді необхідно дізнатися думку декількох фахівців. І хоча вирішальним завжди має залишатися думка лікаря, додаткова інформація іноді може бути вирішальною, для досягнення позитивного результату в лікуванні.

 

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).