ПетВет – ветеринарная клиника Бровары

Ветеринарна аптека: Як позбавитися від блох натуральними засобами

У вашого питомца завелись блохи? У такому випадку вам незамінно пригодяться ці рецепти натуральні кошти від непрошеных гостей. Більше того, їх можна використовувати не тільки для лікування тварин, але й для дезинфекції всього будинку. Попробуйте и убедитесь сами!
Якщо у вашого питомця завелися блоги, то не варто кинутись до крайності і купувати всі аптечні кошти. Поверьте, грязная шерсть – це лише одна з багатьох причин розмноження цих паразитів, тому блоги можуть вразити абсолютно кожне тваринне. Блоки харчуються кров’ю тварин і селяться в тому середовищі, що є найбільш сприятливою для їх подальшого зростання і розмноження.

А ідеальною середовищем для розвитку паразитів є шерсть тварин. В шерсті дуже просто сховатися, тому вони і вибирають це місце для відкладення яєць.

Якщо ви помітили присутність блоху у своєму будинку, потрібно як можна швидше від них звільнитися, поки ці паразити не нанесли шкоди ні вам, ні вашим домашнім любимцям.
Звичайно, зараз в продажі є багато синтетичних засобів для догляду за тваринами, але можна приготувати не менш ефективні засоби від блоху і в домашніх умовах. До того ж вони абсолютно безпечні для домашніх любителів та людей і не мають ніяких побічних ефектів.
Зверніть увагу, що синтетичні засоби для тварин наносяться не тільки домашніми любимицами, але й їхніми господарками. Оскільки випаровування та залишки цих засобів потрапляють в організм, а потім у кров, вони можуть погіршити самозвент і здоров’я як людей, так і тварин.

Ветеринарна аптека Петвет запропонує вам:

Натуральні засоби від блох

1. Ванночки з яблочним в’юком.
Яблочний уксус володіє потужними антибіотичними та протигрибковими властивостями. З його допомогою можна продезінфікувати шерсть тварини, при цьому звільнившись від блоху.

Ваша задача не тільки позбавити тварин від блоху та їх яєць, але і продезінфікувати сліди від укусів паразитів. Іменно в цьому вам і допоможе яблочний уксус, адже він володіє здатністю очищати рани і запобігти розвитку інфекцій.

Інгредиенти:
• 3 столові ложки яблочного уксусу (30 мл)
• 4 стакана води (1 л)
Необхідні прибори:
• губка
• спеціальна расческа для тварин
Приготування та застосування:
• Прежде всего подогрейте воду. Температуру вибирайте ту, яка є комфортною для вашого любимого.
• Влейте яблочний уксус.
• Обманкните в цей розчин губку і потрите їй хустку свого животного.
• Не забудьте приділити особливу увагу ніг і області за ушей, адже саме там частіше всього заселяються блоги.
• Дайте шерсті висихати.
• После расчешите животное расческой. Залишки блоху осядуть на його зубчіках.

2. Лимонная вода от блох

Аромат лимона володіє здатністю відпугивать паразитів. До того ж, як і яблочний уксус, лимон володіє потужними антибактеріальними властивостями.

Інгредиенти:
• 1 лимон
• 4 стакана води (1 л)
Необхідні прибори:
• расческа для животных

Приготування та застосування:

• Погрійте воду. Помойте и нарежьте кружочками лимон.
• Коли вода закипить, додайте кусочки лімону.
• Зніміть воду з вогню і залиште її остисніть до кімнатної температури.
• Після нанесення засобу на шерсть питомця.
• Розчиніть тварину, щоб позбутися від залишків блюш і їх яєць.

3. Полин

Средство від блоху на основі підлоги. Цей спосіб є самим простим, адже вам не доведеться наносити ніяких дискомфортних відчуттів своїм любимцям. Все, что вам понадобится – це розмістити у своїй домі веточку свіжих порцій.
Специфічний запах цієї рослини відбиває паразитів, і їм нічого не залишається, як почати пошук нового хазяїна.
Ви можете самостійно вирощувати в домашніх умовах, або розкласти чайні пакетики з пониженням у тих місцях, де ваш домашній любитель проводить більше всього часу.

4. Эфирне масло чабрецю

Засоби від блоху на основі чабер є прекрасним доповненням до всіх вищезгаданим способам виведення блоху. Поскольку у тварин є багато важкодоступних ділянок на теле, це масло обов’язково пригодиться.

Обратите внимание, що тійан володіє сильним і незвичним запахом, від якого дуже важко звільнитися. Будьте обережні і не перевищуйте рекомендовану дозу цього засобу.
Нанесі масло на важкодоступні ділянки, там, де можуть жити блохи.

Завдяки цим простым, але ефективним засобами ви можете позбутися від блоху дуже швидко і безболісно. До того ж, ви захищаєте свій пухінний друг від шкідливого впливу промислових хімікатів і побічних ефектів, які характеризуються не всі популярні засоби від блоху, які продаються в магазинах.

Якщо ти теж вважаєш, що серцевий любов людина отримує від домашніх любимців, не забудьте так само віддано любити їх і піклуватися про їх здоров’я.

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).