ПетВет – ветеринарная клиника Бровары

Стрижка собак – мода чи необхідність?

Проблему догляду за шерстю улюбленого собаки кожен заводчик вирішує по-своєму. Одні песики з волі господарів стають завсідниками салонів, інші відвідують грумерів тільки напередодні настання літньої спеки, треті не знайомі з ножицями в принципі.

Думка чотирилапих друзів дізнатися неможливо, тому питання, чим же є собача стрижка – необхідністю або даниною моді – залишається відкритим.

«Набридло дивитися, як наш пекінес Чарлі мучиться в спеку. Давно думаємо записати улюбленця в перукарню, але переживаємо, що підстригання може завдати Чарліка шкоду: шерстка буде довго відростати або трапитися щось гірше! Підкажіть, що робити? »Ірина П.

Порятунок від високої температури тіла?

Власники собачок помилково сприймають стрижку як крайній захід, до якої слід вдаватися в разі крайньої необхідності. Фахівці дотримуються іншої думки: часткове состріганіе вовни повинно стати частиною постійного догляду за вихованцем – нарівні з вигулом, періодичним купанням, вичісуванням колтунів. Часто саме неправильне розуміння природи процедури змушує осміліли заводчиків голити улюбленця практично під «нуль», наслідком чого стає дискомфорт тваринного, сонячні опіки і нерівномірне відростання хутра.

Довіряємо професіоналам (стрижка собак м. Бровары)

Секрети турботи про зовнішній вигляд хвостатих друзів добре відомі грумера – професійним «собачим» перукарям. Робота грумера полягає не стільки у фізичному впливі на шерстяний покрив собаки, скільки у виборі правильного типу «зачіски»: канони зовнішнього вигляду для представників різних порід давно встановлені. Візит в спеціалізований салон допомагає впоратися з декількома завданнями:

  • уточнити правила догляду за «шубкою» собаки в різні пори року, в тому числі і при екстремально високих температурах;
  • підібрати правильну «зачіску» для вихованця, керуючись порадами профі;
    при бажанні – позбутися зайвої волосяного покриву на тілі чотирилапими одного, щоб полегшити вичісування і зробити життя песика комфортніше.

На захист природи

Головний аргумент противників проведення підстригання – в уявної нелогічності процедури. Аргументація незгодних проста: сама природа наділила братів наших менших красивою шерстю, зістригати яку відповідно до модними стандартами або власними уподобаннями блюзнірство. У перестрілках забувається істотний факт: ніжні представники штучно виведених порід поза стінами рідного дому не вижили б, і одним із запорук їх комфортного самопочуття є часткове позбавлення від зайвої хутра.

Ще раз про грумінг

Звичне поняття підстригання, навіть якщо воно відноситься до пекінес, тер’єрам і спанієлів, наполегливо асоціюється лише з грубим використанням садових ножиць і спеціальної машинки. Але можливості сучасних салонів набагато ширше: вихованцеві можуть зробити Блендінг (филировку), стріппінг (спосіб проріджування жорсткої вовни, що проводиться за допомогою ножа), плакінг (часткове вищипування вовни великим і вказівним пальцем). Всі ці послуги спрямовані на полегшення щоденного вичісування і запобігання колтунів. До повної зміни структури «шубки» тварини, що порушує природний захист песика від програвав і переохолоджень, обов’язкова доглядає процедура не має відношення.

Собача стрижка – не просто необхідність чи данина моді, а можливість подарувати коханому вихованцеві комфорт і зробити його більш привабливим!

 

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).