ПетВет – ветеринарная клиника Бровары

Все залежить від виховання

Домашні вихованці вже давно стали для багатьох справжніми членами сім’ї.

В залежності від своїх уподобань, люди заводять різні види тварин, від кішок до крокодилів і тигрів. У невеликих квартирах, як правило, заводять маленьких собак і кішок.

Люди купують тварин для різних цілей. Хтось є професійним заводчиком і присвячує цьому все своє життя. Інші є звичайними разведенца заради прибутку. Можна сказати, що тварини, що потрапили до господарів з цієї категорії, дуже не пощастило. Їх використовують для потомства, не звертаючи уваги на вік і захворювання.

Але, частіше за все, вихованці є улюбленими членами сім’ї.

«Мода» на домашніх тварин, так само як і на одяг, змінюється майже кожен рік. Звичайно не для всіх це є показником при виборі щеняти або кошеняти.

Існує багато різної літератури, яка описує характер, звички, схильності до захворювань і поради з виховання.

Виховання є важливим моментом, що визначає фактор в поведінці тварин в області безпеки для господаря, членів його сім’ї та оточення. Прищеплює їм інстинкти послуху і відданості.

Найбільшою мірою, це відноситься до собак. Виховання необхідно навіть маленьким шпіц, не кажучи вже про більш великих собак.

Придбання елітних порід, для «фарсу» і затвердження свого статусу в суспільстві і, при цьому, ігноруючи принципи виховання, часом, викликає виникнення ознак агресивної поведінки собак і зростає ступінь небезпеки для оточуючих їх людей.
У засобах масової інформації та на просторах інтернету, існує безліч негативних відгуків про собак бійцівських порід, до яких відноситься американський пітбультер’єр.

Звичайно, частка правди в них є.

Але, якщо ці собаки отримали правильне виховання, забезпечені необхідними навантаженнями, у вигляді тривалих прогулянок, і так необхідні їм, увагою господаря, то більш відданого друга, захисника і компаньйона, складно собі уявити.

Пітбулі прекрасно розуміють настрій свого господаря. Коли господар сумує, пес мовчки покладе голову на коліна і буде дивитися очима повними любові і співпереживання.
Коли все добре, він готовий годинами бігати за м’ячиком, носити палиці. Ці собаки вміють навіть «посміхатися».

Більшість з них, лояльно ставляться до тварин, які не посягають на їхнє лідерство, не виявляють агресію.

Крім того, ці собаки дуже ніжно ставляться до дітей, завдяки високому больового пороку, діти можуть штовхати, пхати його, смикати за вуха і собака буде терпіти.

Вони абсолютно точно розрізняють потенційну небезпеку, і «горе» тому, хто спробує завдати шкоди господареві або дому.

Будь-яку породу можна зробити «вбивцею»! Навіть найменша собачка, може стати небезпечним супротивником.

Зоомагазин в Броварах

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).