Звичайно, все не так складно і спеціальної підготовки не потрібно. Тем не менее, по накопившемуся за багато років роботи досвіду, ми хочемо дати короткі поради-побажання для господарів собаки, щоб ваша любимець легше переносила волосся або любую іншу процедуру в салоні краси для тварин.
Підготовка собаки до стрижки – необхідна процедура
1. Довгошорсті собаки і кішки, до приходу в салон, не варто мити. Нехай ваш вихованець прийде до нас в тому вигляді, в якому він є. Якщо вимити його, не прочесывая його, то завдання майстра ускладниться, а часом взагалі стане неможливою, наприклад, вичесать ковтуни. Тварину можна тільки причісати.
2. Не годуйте тварину перед походом в салон. Якщо стрижка призначена на вівторок, краще не давати любимцю сніданок. Якщо на день або вечір, бажано не кормить за 3-4 часи до стрижки. Якщо тваринці дать корм прямо перед виходом, то він може захотіть “на вулицю” прямо під час стрижки, при цьому тварина буде нервувати, вести себе агресивною. Ви розумієте, що наші майстри не можуть вивести вашу тварину прогулятися на вулицю, щоб уникнути цього. Тому доводиться таку тварину ставити на підлогу і чекати, поки вона сходить в туалет, і тільки потім майстер може продовжити роботу.
3. Обов’язково вигулюйте собак. Стрижки тривають від 1,5 годин в залежності від породи, віку (літнім твариною роблять перерви під час процедури), розмірів, обраної стрижки. Тому, приходячи в салон тварина повинна відчувати себе спокійно.
4. Зверніть увагу на транспортування тварини. Так як до нас привозять собак, кішок і кроликів з різних районів міста, ми вирішили звернути на це особливу увагу. Бажано везти тварина безпосередньо в салон, не заїжджаючи у справах, на роботу, в садок за дитиною і т.д. Особливо, якщо тварина не звикло до переїздів в машині і перенесенні.
Якщо собака або кішка транспортуються в перенесенні, необхідно, щоб в ній не було душно або не було душно в машині. Складні ситуації виникають влітку, коли тварина везуть в салон і потрапляють в пробку, що знаходить в перенесенні тварина відчуває дискомфорт, переживає, збільшується ризик виникнення теплового удару. Наша рекомендація – виїжджайте з запасом часу.
Якщо вже вдруге Вам не вдалося уникнути такої неприємної ситуації, то хоча б вигуляйте собаку, а кішку вийміть з перенесення і потримайте в машині. Тварина подихає повітрям, разомнет лапи, заспокоїться і піде в зоосалон з кращим настроєм. Якщо Ви цього не зробите, то майстру доведеться витратити час перед стрижкою на зоопсихологических роботу з твариною, отпаивать його водою, гладити, водити по салону, просто, щоб заспокоїти і дати вихованцеві віддихатися. Адже, якщо почати стрижку такого тваринного, вихованець буде крутитися, кусатися, може втратити свідомість від теплового удару (наприклад, від включеного фена) або вирішить полежати від втоми, а майстру необхідно, щоб собака спокійно стояла на столі. Зрозуміло, в такій ситуації процедура триватиме довше звичайного.
Оставить отзыв