ПетВет – ветеринарная клиника Бровары

Ветеринарна клініка ПетВет про актуальність кастрації і стерилізації собак

Кастрація котів і стерилізація котів – звичний захід і для власників тварин, і для лікарів. З їх допомогою зменшується кількість проблем і з поведінкою, і зі здоров’ям тварин.
Чому ж, коли мова заходить про собак, думка рішуче протилежне?

Заводячи собаку, людина знає, вихованця якої статі він вважає за краще – кобеля або суку.
Вибираючи кобеля, він розраховує на активну, в міру агресивна тварина і усвідомлює, що в періоди статевої активності і появи масових течок у сук йому доведеться протистояти непослух і можливим паросткам вихованця. Крім того, пси агресивніші до родичів, іноді – до людей.

Тривалість і протяжність прогулянок з ними обумовлені потребою в мічення території, суперництвом і ієрархічною структурою собачого співтовариства.

Вибираючи суку, власник розраховує на тварину з більш врівноваженим характером, слухняне, що має меншу масу (легше гуляти жінці або дитині). 2 Готовність рази в рік «постраждати» під час тічки з лишком окупається чудовою керованістю навіть великої собаки. Але зміна характеру тварини, бажання втекти на прогулянці, необхідність відганяти псів різного зростання і розміру доставляють багато неприємних моментів. Чого варті власнику процеси виношування, вигодовування, вирощування цуценят і їх продажу, якщо собаку не вдалося вберегти від небажаної вагітності або було вирішено пов’язати її навмисне (ще існує ніким не підтверджений антропоморфізм, що сука бодай раз у житті повинна народити «для здоров’я») ,

У більшості економічно благополучних країн (Європа, США) кастрація і стерилізація собак і кішок – рутинні операції, до яких вдається більшість власників, які бажають позбавити себе і тварин від зайвих проблем. Крім того, господарі і сук, і псів, які беруть участь в розведенні, платять значні податки.

У Росії стерилізацію частіше проводять за медичними показаннями, часто одночасно з кесаревим розтином, а добровільні звернення ще дуже рідкісні, хоча фахівцями неодноразово доведено, що оваріогістеректоміі, проведена до першої тічки, мінімізує у сук і кішок ризик розвитку пухлин молочної залози.

Кастрація легко переноситься кобелями, проте власники погоджуються на неї досить рідко. Показаннями тут є насамперед крипторхізм і обмороження. Поведінкові проблеми (агресія, мічення, пагони) зазвичай не стають приводом для операції. У разі їх розвитку допомогти може лише кінолог-дресирувальник. Однак деякі поведінкові девіації згодом складно вирішити навіть після кастрації.

Але ось операція позаду, власники із задоволенням відзначають зникнення небажаної поведінки і … підвищення апетиту. Зі зміною гормонального фону він збільшується у самців на 42%, у самок – на 32%, а активність за рахунок зниження статевої складової зменшується. Виникає питання: «Як годувати?».

Після вивчення фізіологічних потреб стерилізованих тварин компанія ROYAL CANIN перша в світі почала випуск дієт з помірним вмістом енергії для кастрованих / стерилізованих собак.

Для тварин дрібних розмірів, на яких припадає до 60% випадків уролітіазу серед собак усіх розмірів, підготовлений раціон, сприяє збільшенню обсягу вироблюваної сечі і зниження її концентрації, що зменшує ризик утворення уроконкрементов. Для собак середніх і великих розмірів розроблена дієта, яка посилює захист кісткового апарату, в т.ч. суглобів.

Показано, що 70% собак з встановленим діагнозом «артрит» ВЕС тіла Мають Більше 10 кг. Крім того, широко відома зв’язок між виникненням остеопорозу і зміною гормонального фону, особливо у жіночих особин. Ветирнарна клініка ПетВет в м Бровари допоможе вам вирішити проблему кастрації

Спеціально розроблені повнораціонні дієти для собак після кастрації / стерилізації «Ньютрід енд стоун» (для собак вагою до 10 кг) і «Ньютрід енд остео» (для собак вагою більше 10 кг) регулюють надходження і метаболізм енергії, зокрема за допомогою фітоестрогенів сої ( генистеина, діадзеіна, гліцітеіна), що володіють метаболічними (3), антиканцерогенними властивостями (4, 5, 6), благотворно впливають на серцево-судинну систему (7) і шкіру (8). Джерелом цих сполук є соєві боби, вирощені без застосування ГМП-технологій. Фахівці компанії ROYAL CANIN обробляють їх за допомогою запатентованої технології, що дозволяє збільшити концентрацію ізофлавонів в екстракті в 400 разів; при цьому умови обробки не призводять до втрати властивостей фітоестрогенів.

Все більше число тварин піддається кастрації / стерилізації, а питання здорового життя після операції все частіше піднімається і фахівцями, і власниками. Компанія ROYAL CANIN допомагає вирішити проблеми з харчуванням собак і кішок, максимально враховуючи відмінності харчових потреб тварин в різних фізіологічних СТАНАХ.

Детальну інформацію можна отримати у спеціалістів компанії Royal Canin по тел. гарячої лінії: 8-800-200-37-35 (дзвінок безкоштовний для всіх регіонів)

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).