ПетВет – ветеринарная клиника Бровары

Профілактика хвороб кішок і собак, це основа їхнього здоров’я

Якщо Ви хочете, щоб вихованець був здоровий і радував Вас своїм виглядом і веселою вдачею, його потрібно правильно і вчасно робити щеплення, проводити регулярну дегельмінтизацію (ганяти глистів), а також правильно годувати. Профілактика захворювань – позбавить Ваше тварина від зайвих страждань і, що теж важливо, профілактика, набагато дешевше, ніж лікування і послуги ветеринарної клінікі.

Перед вакцинацією необхідно провести дегельмінтизацію, тому, що для вакцинації, тварина повинна бути повністю здоровою. Інакше його стан може тільки погіршиться, в гіршому випадку, а в кращому не виробили нормальний імунітет (захисна реакція організму) до збудника профілактуємих захворювання.

Дегельмінтизація проводиться обов’язково в два етапи: первинна дача антгельминтиками і повторення через 10-14 днів. Оскільки препарат впливає тільки на дорослі стадії гельмінтів і якщо не дати його повторно, то через 1,5-2 місяці буде та ж картина.

Планову дегельмінтизацію необхідно проводити не рідше ніж раз у квартал, тваринам, які мають вільний доступ до вулиці і раз в 4-6 місяців, для вихованців, які гуляють тільки під наглядом господарів. Якщо ж у Вас виникли підозри на наявність гельмінтів в організмі Вашого вихованця (тьмяна шерсть, тварина погано їсть, або навпаки – надмірний апетит при відсутності навантажень, але при цьому тварина худне, а не поправляється) необхідно звернеться в клініку, для консультації ветеринарного фахівця.

Через 7-10 днів після повторної дегельмінтизації, тварина можна прищеплювати, за умови хорошого самопочуття і апетиту.

Прищеплюють малюків (від інфекційних захворювань) починаючи з 6-8 тижневого віку. Первинна вакцинація завжди робиться дворазово – через кілька тижнів обов’язково повторюється, інтервал залежить від вакцини. Потім, щеня вакцинується в 6-й місячному віці, потім у віці 1 року. Після цього, тварина вакцинується 1 раз в рік, щороку (протягом 12-го місяця, після попередньої вакцинації).

Вакцинація проти сказу проводиться, починаючи з 3-х місячного віку. Робиться одноразово і повторюється щороку. Щепленим проти сказу, тварина вважається через місяць після проведення вакцинації і протягом 11місяців, після її проведення.

Ветаптека Бровары – цены ниже средних!

 

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).